Золоті сходинки 50річчя історії школи.

Школа почала своє існування в 1962 році, як восьмирічна. Першим директором був Дец Анатолій Кононович.

З дня заснування школи діяла піонерська дружина ім. Аркадія Гайдара.

З 1966 року наступним директором школи був Василевський Павло Петрович. В 1967 році отримала статус середньої школи.

З цього періоду були започатковані основні традиції нашої школи.

Піонерська дружина ім. А. П. Гайдара була на протязі 10 років правофланговою.

Шкільний хор педагогічного колективу  неодноразово був лауреатом міських та обласних конкурсів.

З 1980 року колектив учнів та вчителів СШ №7 очолив Лях Володимир Васильович. Школа працювала за напрямком інтернаціонально-патріотичного виховання.

Було засновано музей атеїзму.

Було засновано шкільний театр.

У школі постійно діяв клуб інтернаціональної дружби. Діти та вчителі листувалися, спілкувалися зі студентами-іноземцями, які навчалися у ВНЗ міста Донецька. Деякі контакти залишалися на протязі багатьох років.

Наша школа має найбільшу пришкільну ділянку у місті. Тому прибирання шкільної території було актуальним завжди. «Суботники» та «воскресники» були справжніми святами у школі.

Коссова Аїда Олексіївна почала працювати директором нашої школи 1987 році. В цей період школа отримала статус загальноосвітньої I – III ступенів та має економіко-правовий профіль

Єрмак Ольга Пилипівна та Кравченко Василь Павлович пропрацювали більше, ніж 40 років в нашій школі з дня її заснування.